Working together for green, competitive and inclusive Europe

Projektai

Ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų aprūpinimas metodinėmis priemonėmis Plungės ir Tauragės savivaldybėse

Projekto vykdytojas: Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Projekto pavadinimas: Ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų aprūpinimas metodinėmis priemonėmis Plungės ir Tauragės savivaldybėse
Projekto kodas: LT03-2-SAM-K01-008
Projekto tinkamų išlaidų suma: 169 531,77 Eur (144 102,00 Eur – Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšos; 25 429,77 Eur – bendrojo finansavimo lėšos; 59 565,21 Eur – nuosavos lėšos)

Projekto įgyvendinimo sutarties pasirašymo data: 2021 m. kovo 30 d.
Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2021 m. kovo 30 d. - 2023 m. kovo 30 d.

Projekto tikslas - ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų aprūpinimas metodinėmis priemonėmis, siekiant užtikrinti vaikų ir jaunimo gerovę.
Vaikai ir jaunimas - pažeidžiamiausia visuomenės dalis, todėl jų sveikatos problemos turi būti sprendžiamos prioriteto tvarka. Nuo vaikystės ugdomi įgūdžiai išlieka visam gyvenimui, todėl jau nuo ikimokyklinio ugdymo įstaigų turi būti pradedama mokyti, kaip rūpintis savo sveikata ir palaikyti sveiką gyvenimo būdą.
Siekiant kokybiškai teikti sveikatos priežiūros paslaugas vaikams ir jaunimui Plungės ir Tauragės rajonų mokyklose, ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose, būtina įsigyti naują sveikatos kabinetų įrangą ir atnaujinti darbo erdves. Projekto lėšomis planuojama atnaujinti 13 sveikatos kabinetų, pavaldžių Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ir 18 sveikatos kabinetų, priklausančių Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.
Šiuo projektu siekiama gerinti Plungės ir Tauragės rajonų sveikatos paslaugų teikimo kokybę ir gyventojų sveikatą. Mokykloms ir ikimokyklinio ugdymo įstaigoms įsigijus sveikatos priežiūros kabinetams reikalingą naują įrangą bus siekiama skatinti sveikesnį vaikų gyvenimo būdą, bus mokoma apie rūkymo ir narkotinių medžiagų žalą, sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo naudą. Ypatingas dėmesys bus skiriamas psichinės sveikatos problemoms spręsti naudojantis vaizdinėmis priemonėmis ir žaidimais pritaikytais skirtingoms amžiaus grupėms.

Tikslinė grupė: vaikai ir jaunimas (0-17 m.)

Projekto partneriai: Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurasMedia galerijos

Bendraukime