Working together for green, competitive and inclusive Europe

Projektai

Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikimo modelio diegimas Ukmergės, Širvintų ir Molėtų savivaldybėse

Projekto vykdytojas: Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Projekto pavadinimas: jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikimo modelio diegimas Ukmergės, Širvintų ir Molėtų savivaldybėse
Projekto kodas: LT03-1-SAM-K01-004
Tinkamų finansuoti projekto išlaidų suma: projektui įgyvendinti skiriama iki 259 800,35 eurų, iš kurių iki 220 830,29 eurų yra mechanizmų lėšos ir iki iki 38 970,06 eurų yra bendrojo finansavimo lėšos.
Sutarties pasirašymo data: 2021 m. kovo 18 d.
Projekto įgyvendinimo terminas: 2021 m. kovo 18 d. - 2023 m. kovo 18 d.
 
Projekto tikslas: projekto metu siekiama teikti jaunimo poreikius atitinkančias kokybiškas ir prieinamas sveikatos priežiūros paslaugas bei paskatinti jaunus žmones rinktis sveikesnį gyvenimo būdą.
Siekiant numatytojo tikslo jaunimui (14–29 m.) bus teikiamos palankios, konfidencialios paslaugos, padedančios stiprinti fizinę ir psichinę sveikatą, bus prisidedama prie sveikos gyvensenos įpročių skatinimo, siekiant sumažinti jaunų žmonių sergamumą ir tikslingai spręsti jaunimui susirūpinimą keliančias problemas.
Projekto metu planuojama įkurti jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinį centrą, kuriame bus įgyvendintas JPSPP modelio algoritmų diegimas: Ukmergės, Širvintų ir Molėtų savivaldybėse.
Kartu su JPSPP koordinatorių ir psichologų pagalba planuojama vykdyti jaunuolių tėvams aktualius mokymus ir renginius. Taip pat numatoma vykdyti jaunimui ypač svarbius mokomuosius ciklus šiomis temomis: lytiškai plintančios infekcijos, alkoholio vartojimas, depresija, seksualinio smurto prevencija.
 
Tikslinė grupė: jaunimas (14–29 m.)
 


Media galerijos

Bendraukime