Working together for green, competitive and inclusive Europe

Pasibaigęs

Code Green: Engineering the Future of Sustainability with AI

Kviečiame sužinoti, kaip dirbtinis intelektas keičia tvarumo aplinką versle ir prisideda prie ekologiškesnės ateities vizijos. Vykstant „žaliajai pertvarkai“ šalys visame pasaulyje naudojasi tvariomis technologijomis ir stengiasi jas pritaikyti praktiniuose sprendimuose. Norvegija, kaip tvarumo iniciatyvų pradininkė bei Lietuva - sparčiai žaliąsias technologijas diegianti tauta, susitinka tam, jog ištirtų DI transformacijos galią keliaujant tvarios ateities link.

Konferencijos metu:

  • Susipažinsite su DI tendencijomis: žinomi ekspertai pateiks bendrą DI apžvalgą;
  • Greentech & DI: sužinokite, kaip panaudoti naujausias dirbtinio intelekto paremtas inovacijas ir tvarias technologijas Norvegijoje ir Lietuvoje; sužinokite apie Norvegijos stipendijas – vertingą finansavimo šaltinį siekiant įgyevendinti tvarius projektus ir iniciatyvas Lietuvoje;
  • Diskusijos: įsitraukite į pokalbius apie DI pagrįstus tvarius sprendimus ir įrankius jiems įgyevndinti;
  • Pasinaudokite galimybe užmegzti naudingus ryšius: susisiekite su panašiai mąstančiais verslo atstovais ir tyrinėkite galimą bendradarbiavimą per pertraukas, pietų ir specialioje vakarinėje tinklaveikos programoje.

Renginys išties aktualus verslininkams, novatoriams, vyriausybės atstovams, akademikams ir visiems, kurie aistringai siekia tvarumo pasitelkus inovacijas.

Registraciją ir platesnę renginio programą rasite – ČIA.

Jūsų bilietas į verslo forumą yra QR kodas.

Verslo forumas – nemokamas. Vakarinis tinklaveikos renginys – 50 EUR asmeniui

Jei nepavyksta prisiregistruoti, įsitikinkite, jog atidarėte nuorodą į WEB-APP iš savo mobiliojo telefono ir įtraukite ją į pagrindinį ekraną.

Bendraukime