Lietuvos policijos (Kriminalistinių tyrimų centro ir Kriminalinės policijos biuro) gebėjimų stiprinimas

Lietuvos policijos (Kriminalistinių tyrimų centro ir Kriminalinės policijos biuro) gebėjimų stiprinimas
  • Projekto kodas: NOR-LT12-VRM-01-TF-01-002
  • Projekto laikotarpis: 2014-11-07 - 2017-04-30
  • Projekto vykdytojas: Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Panaudota projekto lėšų suma 2816319.66
Paramos suma 2880000.00
Bendra projekto vertė
2880000.00
  • Projekto būsena: Įgyvendinama sutartis
  • Projekto partneris(-iai): Norvegijos nacionalinė kriminalinių tyrimų tarnyba
  • Savivaldybės, kurioms tenka projekto nauda: Akmenės raj., Alytaus miesto, Alytaus raj., Anykščių raj., Birštono, Biržų raj., Druskininkų, Elektrėnų, Ignalinos raj., Jonavos raj., Joniškio raj., Jurbarko raj., Kaišiadorių raj., Kalvarijos, Kauno miesto, Kauno raj., Kėdainių raj., Kelmės raj., Klaipė

 

Siekiant užtikrinti greitą nusikalstamos veikos išaiškinimą, aprūpinant  kriminalinę policiją techninėmis priemonėmis (programine įranga, žvalgybinio pobūdžio techninėmis priemonėmis, kontrolės sistemomis ir IT priemonėmis), dėl dalies įrangos įsigijimo 2015 metais įvykdytos viešųjų pirkimų procedūros ir pradėta sudaryti  pirkimo–pardavimo sutartis dėl žvalgybinio pobūdžio techninių priemonių įsigijimo – pradėtos viešųjų pirkimų procedūros.      

Taip pat atliktos viešojo pirkimo procedūros dėl įrangos įsigijimo siekiant aprūpinti Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų padalinius laboratorine įranga ir įvykio vietos apžiūros technika, pasirašytos su tiekėjais pirkimo–pardavimo sutartys.

2015 metais įvyko keli vizitai Lietuvoje ir Norvegijoje, kurių metu pasikeista gerąja patirtimi ir turimais duomenimis Lietuvos ir Norvegijos policijos kriminalistinių tyrimų srityje, taip pat parengtas bendradarbiavimo sutarties projektas ir pateiktas derinti Norvegijos kriminalinės policijos institucijai „Kripos“.           

Siekiant plėtoti Lietuvos ir Norvegijos policijos bendradarbiavimą vadovaujančių policijos pareigūnų ir veiklos ekspertų lygmeniu, pagrindinį dėmesį skiriant gerosios patirties kovojant su organizuotu nusikalstamumu pasikeitimui – įvyko trys Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Norvegijos nacionalinės kriminalinių tyrimų tarnybos viršininkų įvadiniai susitikimai Osle ir Vilniuje. Vizitų metu buvo pasikeista gerąja patirtimi tarp vadovaujančių policijos pareigūnų formuojant ir įgyvendinant strategiją kovos su organizuotu nusikalstamumu, pasikeista  gerąja praktika įvairių nusikaltimų tyrimų srityse ir teikiant abipusę pagalbą tiriant nusikaltimus.

 

Projekto viešinimo, vizitų bei atidarymo konferencijos ir kt. informaciją rasite čia http://www.policija.lt/index.php?id=34960.

Bendraukime
Bendraukime
Bylos dydis iki 5 Mb. Leidžiami formatai:
PDF, JPG, PNG, DOC, DOCX