Lietuvos verslo delegacija dalyvaus Oslo inovacijų savaitėje

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su Ūkio ministerija atrinko 12 Lietuvos įmonių, veikiančių žaliosios pramonės inovacijų srityje, kurios rugsėjo 25 – 29 dienomis vyks į „Oslo inovacijų savaitę 2017“, Norvegijoje. Lietuva šiame inovacijų renginyje dalyvauja jau antrą kartą. Lietuvos delegacija, kurią sudarys įmonių ir MITA atstovai, dalyvaus įvairiuose renginiuose. Šios  misijos  tikslas – partnerių paieška tarptautiniams mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų projektams, idėjų pristatymas investuotojams, susipažinimas su naujausiomis technologijomis žaliosios pramonės srityse. 

 „Skatiname aktyvų Lietuvos ir Norvegijos verslo bendradarbiavimą mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje. Tikimės, kad mūsų delegacijos vizitas bus naudingas užmezgant naujus kontaktus, paskatins patirties pasidalijimą ir naujų idėjų generavimą“, – sako MITA direktorius Kęstutis Šetkus.

Į Lietuvos partnerių paieškos misiją yra atrinktos šios įmonės: UAB „Ferentis“ (biotechnologijos), UAB „Enso projects“ (energetika), UAB „Enerstenos grupė“ (energetika), asociacija „Baltic Education cluster“ (moderni edukacija, technologijos), Užupis Creative cluster (informacinės technologijos, kūrybinės industrijos), UAB „Esteq” (informacinės technologijos), MB „Tikras vaizdas“ (aukštos klasės vaizdo gamyba), UAB „Šviesus krantas“ (mechatronika), UAB „Elinta“ (elektronika), UAB „Judrios technologijos“ (informacinės technologijos),r  UAB „Strictly Baltic“ (filmų, televizijos, medijų produkcija) ir UAB „Vildeta“ (projektavimas ir gamyba).

Įmonės vykdamos į renginį turės galimybę sudalyvauti ne tik tarptautinėje konferencijoje ir inovacijų parodoje,  bet ir galės pristatyti savo inovatyvias idėjas užsienio investuotojams, užmegzti patikimus tarptautinius ryšius, kurie prisidės prie idėjų tobulinimo bei jų įgyvendinimo, susirasti partnerius tarptautiniams projektams.

Norvegijoje vyksianti „Oslo inovacijų savaitė 2017“ yra vienas iš lankomiausių renginių šioje šalyje, suburianti žymius ekspertus, investuotojus bei pradedančiuosius verslininkus iš viso pasaulio: Vokietijos, Prancūzijos, Olandijos, Kanados, Jungtinių Amerikos valstijų ir daugelio kitų šalių. Verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus atstovai pasitelkiant žinias, technologijas, inovacijas spręs globalias problemas ir prisidės prie inovacijų kūrimo. Šio inovacinio renginio metu siekiama susitelkti ne į motyvuojančias kalbas, ką turime daryti geriau, bet į inovatyvų sprendimų paiešką. Tą apibrėžia ir renginio moto – veiksmai kalba geriau už žodžius.

Lietuvos įmonių dalyvavimas renginyje finansuojamas 2009–2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programos dvišalio bendradarbiavimo fondo lėšomis.

Bendraukime
Bendraukime
Bylos dydis iki 5 Mb. Leidžiami formatai:
PDF, JPG, PNG, DOC, DOCX