Working together for green, competitive and inclusive Europe

Sausis
16
Kultūra

Kultūros programa: kontaktų mugė

Centrinė projektų valdymo agentūra ir Kultūros ministerija kviečia į Europos ekonominės erdvės lėšomis finansuojamos Kultūros programos kontaktų mugę.

Renginio data – 2020 m. sausio 16 d. (ketvirtadienis)

 
  • Verkių rūmai, Žaliųjų ežerų g. 49, Vilnius
  • Pradžia: 09:00 - Pabaiga: 17:00
Sausio 16 dieną Centrinės projektų valdymo agentūros ir Kultūros ministerijos komanda, kviečiame Jus į Europos ekonominės erdvės lėšomis finansuojamos Kultūros programos kontaktų mugę! Jos metu ekspertai iš Norvegijos, Lichtenšteino ir Lietuvos dalinsis kultūrinio verslumo, kūrybinės vietokūros plėtojimo ir aukšto lygio meninių paslaugų plėtros regionuose patirtimis. O tuos, kurie norės naujai įgytas žinias iškart išbandyti praktiškai, pakviesime dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.
Dalį renginio laiko skirsime svarbiausiam šio susitikimo tikslui – Jūsų bendravimui ir kontaktų užmezgimui, arba jau turimų partnerysčių stiprinimui.
Renginyje dalyvaus šalių donorių organizacijų atstovai, suinteresuoti projektų įgyvendinimu Lietuvoje. Tad nepraleiskite progos pristatyti savo idėjų, rasti partnerių jų įgyvendinimui ir aptarti Jums aktualių klausimų.

 
Renginyje gali dalyvauti ne daugiau, kaip 2 asmenys iš vienos organizacijos.
Renginys vyks anglų kalba. Renginio programa.

Registracija į renginį baigta pasiekus maksimalų dalyvių skaičių. Negavę patvirtinimo apie sėkmingą registraciją į renginį nebus priimami.

Informacija apie būsimus kvietimus teikti paraiškas:

1 kvietimas
2 kvietimas

 

Kontaktai

Jurgita Pesliakaitė

 

+370 525 53309

j.pesliakaite@cpva.lt

Verkių rūmai, Žaliųjų ežerų g. 49, Vilnius
Pradžia: 2020-01-16 09:00:00 - Pabaiga: 2020-01-16 17:00:00
j.pesliakaite@cpva.lt
Bendraukime