Spalio 6-ąją kviečiame į diskusiją apie tarptautinio bendradarbiavimo galimybes kultūros veikėjų akimis

Kultūros ministerija kartu su Centrine projektų valdymo agentūra spalio 6-ąją kviečia kultūros atstovus į konferenciją „Tarptautinis bendradarbiavimas: nauda ir iššūkiai kultūros veikėjų akimis“. Šio renginio metu organizatoriai skatins kultūros sektoriaus dalyvius diskutuoti tarpusavyje, dalintis kultūros projektų įgyvendinimo patirtimi bei įžvalgomis ir padrąsinti meno projektus įgyvendinti tarptautiniu lygiu.

Diskusijos, kurią moderuos žurnalistė Raminta Jonykaitė, metu bus stengiamasi atskleisti skirtingus tarptautinio bendradarbiavimo projektų privalumus pradedančioms ir tarptautinėje erdvėje jau įsitvirtinusioms kultūros organizacijoms, taip pat perteikti auditorijų plėtros regionuose niuansus. Šios temos bus nagrinėjamos per šiais metais baigtų įgyvendinti tarptautinių kultūros ir meno projektų pavyzdžius, kuriems buvo skirtos Europos ekonominės erdvės (EEE) paramos lėšos pagal Kultūros ministerijos įgyvendinamą Europos kultūros paveldo kultūros ir menų įvairovės skatinimo programą.

Konferencijos svečias Jordi Pardo, Europos kultūros sostinių atrankos ekspertų komisijos narys (vertinantis ir Lietuvos miestų pasirengimą tapti Europos kultūros sostine 2022 metais), pasidalins savo įžvalgomis apie sėkmingų projektų ypatumus ir apie sąsajas tarp kultūros, miesto planavimo, turizmo, ekonominės ir socialinės plėtros.

RENGINIO PROGRAMA

Konferencija vyks spalio 6 d. „Pirklių klube“, adresu Gedimino pr. 35, Vilnius. Kultūros įstaigų atstovų registracijos laukiamos iki spalio 4 dienos adresu www.goo.gl/15RK0u.

Apie renginį facebook paskyroje >>> 

Bendraukime
Bendraukime
Bylos dydis iki 5 Mb. Leidžiami formatai:
PDF, JPG, PNG, DOC, DOCX