Kviečiame į programos „Socialinis dialogas – deramas darbas“ atidarymo renginį

2018 m. spalio 10 d. organizuojamas programos „Socialinis dialogas – deramas darbas (Social Dialogue – Decent Work)“ atidarymo renginys.

Pagrindinis renginio tikslas – pristatyti naują programą ir galimybes gauti finansavimą.  Fondo operatorius „Innovation Norway“ renginio metu pateiks visą informaciją apie programą ir kvietimą teikti paraiškas. Taip pat renginio metu dalyviams bus sudaryta galimybė susipažinti su kitomis institucijomis dirbančiomis toje pačioje sityje tiek Lietuvoje, tiek Norvegijoje bei susirasti partnerius.

Kviečiame potencialius pareiškėjus, kurie nori aptarti savo projektų idėjas su kolegomis iš Lietuvos ir Norvegijos sudalyvauti renginyje.

Taip pat kviečiame projektų vykdytojus ir projektų partnerius, 2009-2014 m. finansinių mechanizmų laikotarpiu įgyvendinusius projektus, pasidalinti savo patirtimi.

Renginys vyks Vilniuje, spalio 10 d. Naručio viešbutyje, Pilies g. 24.

Išsamią programą rasite čia.

Renginys vyks anglų kalba. Vertimas nebus teikiamas.

Norėdami užsiregistruoti į renginį, prašome rašyti el. paštu decentwork@innovationnorway.no  ir pateikti šią informaciją:

  • Organizacija
  • Organizacijos tipas (pvz. darbdavių asociacija, profesinė sąjunga ir kt.)
  • Vardas, Pavardė
  • Pareigos
  • El. paštas
  • Tel. nr.

Registracija vyksta iki spalio 8 d. (pirmadienis).  

Apie programą „Socialinis dialogas – deramas darbas“

Įgyvendinat šią programą siekiama didinti socialinį dialogą, nustatyti deramo darbo praktiką bendradarbiaujant su Norvegijos partneriais ir remti nacionalines įstaigas, kurios galėtų geriau pasirengti spręsti darbo rinkos problemas. Programa skirta darbdavių organizacijoms, profesinėms sąjungoms ir kitoms organizacijoms, valdžios institucijoms ir institucijoms, kurios turi skatinti deramą darbą ir trišalį dialogą. Programoje kaip projekto partneriai gali dalyvauti ir kitos organizacijos, pavyzdžiui, verslo asociacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo ir mokslinių tyrimų institucijos, dirbančios socialinio dialogo ar deramo darbo tema. Programa finansuojama 2014–2021 m. Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis. Programos operatorius – „Innovation Norway".

Daugiau apie programą: https://bit.ly/2xQ4QH0

Bendraukime
Bendraukime
Bylos dydis iki 5 Mb. Leidžiami formatai:
PDF, JPG, PNG, DOC, DOCX