Dvišaliai santykiai

Vienas iš pagrindinių Europos ekonominės erdvės (toliau – EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų tikslų – sustiprinti dvišalius santykius tarp šalių donorių (Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos) ir šalių paramos gavėjų.
 

Dvišalių santykių stiprinimui yra numatyti šie būdai:

  • Nacionalinis dvišalis fondas. Fondas skirtas stiprinti dvišalius santykius tarp šalių donorių (Norvegijos, Islandijos ir Lichtenšteino) ir Lietuvos, finansuojant papildomas trumpalaikes bendradarbiavimo iniciatyvas. Daugiau informacijos apie šį fondą rasite skiltyje „Nacionalinis bendradarbiavimo fondas“.
  • Dvišaliai santykiai programos lygmeniu. Kiekvienos programos apimtyje yra sudarytas dvišalis bendradarbiavimo fondas skirtas dvišaliams santykiams stiprinti. Projektų pareiškėjai bei vykdytojai partnerių paieškai, patirties dalinimuisi ir dvišalių santykių plėtojimui paraiškų rengimo metu ir įgyvendindami projektus galės naudoti šio fondo lėšas. Daugiau apie dvišalius santykius galite rasti prie Jus dominančios programos.
  • Programų ir projektų partneriai. Didžioji dalis programų, remiamų iš EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų, yra įgyvendinamos kartu su partneriais iš šalių donorių. Taip pat, daugelyje programų projektų pareiškėjai ir vykdytojai yra skatinami (per projektų atranką skiriant papildomus balus) ieškoti partnerių projektų įgyvendinimui. Daugiau apie tai galite rasti prie Jus dominančios programos.
Bendraukime
Bendraukime
Bylos dydis iki 5 Mb. Leidžiami formatai:
PDF, JPG, PNG, DOC, DOCX